Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Ndruu #141 üzenetére

    Mivel jobb mint a többi renderer? Gyorsabb a lejátszás vagy kisebb az erőforrás igénye?

    Az erőforrásigénye valamivel nagyobb, mint a VMR9-é, de nem számottevően. Elvileg szebb képet ad és már jól kezeli a fekete színt, ezért LCD-ken ezt ajánlják inkább, vagy a Haali-t. KMPlayer-ben vannak benne bugok (nem tudom a lejátszó, vagy a renderelőmotor hibája, de szerintem inkább a lejátszóé), például
    - Ha le van pause-olva a videó, akkor ha leviszed az egeret és felugranak a vezérlők, akkor ugrik egy frame-et a videó.
    - Ha léptetsz előre nyilakkal, akkor időnként pár tizedmásodpercre felgyorsul a videó, majd beáll normálra. Kicsit zavaró, főleg, hogy elharapja a hangokat.
    Időnként (ez általában videótól is függ, volt, amelyiken nem tudtam reprodukálni), ha visszafelé léptetsz, akkor a kép megáll a hang meg megy tovább egy 4-5 másodpercig, majd ugrik egyet és minden jó.
    - Ha a videó le van pause-olva és normál méretben van a lejátszó, akkor ha fullscreen-re váltasz kb 2-3 másodpercig egy nagy fekete keret és a normál ablak méretében a bal felső sarokban a videó képe, majd a videó képe utána ugrik ki teljes képernyőre.
    - Ha használod a time streching funkciót és 220-230% fölé viszed, akkor egy idő után a kép és hang szinkronizáció szétcsúszik.

    Nagyjából ezeket tapasztaltam az EVR-rel.

Új hozzászólás Aktív témák