Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz B.A.T.21 #651 üzenetére

    A vámárunyilatkozat kiküldése már egészen rutinosan mehet, mert csak a következő pontokat kérte az ügyintéző a levelében:

    Ezt meg kell cáfolnom. :)

    A második gép rendelését pontosan úgy adtam le, mint az elsőét. Az elsőnél a rendelés után három nappal az email címemre jöttek a vám papírok. Most is jelentkeztek három nappal később, de sms-ben és telefonon. Kérték adjam meg az email címemet. Mondtam, pont ugyan az, mint korábban volt. Újra megadtam ugyan azt az email címet. Mentségükre legyen mondva, nagyon udvariasak voltak, és az email cím megadása után másnap már a postaládámban voltak a szükséges papírok. Ezek szerint nincs adatbázisuk?

  • B.A.T.21

    tag

    válasz B.A.T.21 #651 üzenetére

    Sziasztok!

    Egy hét alatt teljesen függővé váltam. Nagyon rosszul érzem magam, ha nincs a közelemben :)

    Viszont saját magamnak tudok választ adni arra a felvetésre, hogy az e-ink háttere sötétebb, mint vártam: Ma kivittem az olvasót a tűző napra és azt hiszem, ha világosabb lenne a háttér, akkor az már vakítana és rosszabb lenne az olvasási élmény. Persze nem tudhatom, hogy a háttér színének technológiai okai vannak, vagy tényleg gondoltak a verőfényre, mindenesetre így jó, ahogy van! :R

    A készülék méretével kapcsolatban is megváltozott a véleményem (amit a megvásárlás pillanatáig kicsinek tartottam), mert azt kell - erre is - mondanom, hogy így jó ahogy van, mert ha nagyobb lenne, akkor a hordozhatóság kerülne veszélybe (persze ha az egész készülék egyetlen nagy érintőképernyő lenne ( eltűnő/ feltűnő grafikus billentyűzettel), akkor növelni lehetne az olvasható felületet, de a külső fizikai mérethez nem szabad nyúlni, és a mostani 6" is megfelel célnak).
    Nekem ergonómiailag is bejön a kindle3 (de az is lehet, hogy túl kocka vagyok :DD )
    (esetleg az Amazon beépített ügynöke? :F :)) )

    A fenti állításaimat persze az eredeti funkciók figyelembevételével tartom: az eszköz eredendően elektronikus regények olvasásához lett kitalálva

    B.A.T.21

Új hozzászólás Aktív témák