Keresés

Aktív témák

  • -HajTömeg-

    őstag

    válasz ludsimon #34021 üzenetére

    Tudom,hogy nem te voltál a biciklin, viszont fel voltál háborodva az autósokra és azért írtam -akkor már neked- hogy ez szerintem nem jogos.
    Képzeld tisztában vagyok a kresz-szel, sőt briliáns technikámnak köszönhetően :P 12 éve nem okoztam balesetet,pedig nem keveset vagyok az utakon.
    Olykor,mint biciklis,olykor mint autós... és emiatt pontosan tudom,hogy az általad idézett szabályok bizony a gyakorlatban sokszor igen nehezen tarthatóak.
    Az ilyen szűk utakon mégis mit kéne tennie az autósoknak?
    Várni,míg fél óra múlva elérkezik a pillanat,mikor nem jön szembe senki?
    Ráadásul a bicikliseket sokszor nagyon nehéz észrevenni,mert pl. takarja az előttünk lévő kocsi (amelyik még biztonságosan meg tudja előzni) és ilyenkor nem egyszerű a helyzet.
    Ha minden bringásnál hirtelen lefékeznék 20-ra,elég hamar összetörném a kocsit.
    A gyakorlatban ilyenkor sokszor figyelve,de bizony hozzá is elég közel ,kikerüli az ember a bringást és igyekszik minél gyorsabban visszamenni a saját sávjába.
    Ez van...
    A bringásoknak is tudni kell,hogy ilyen utakon tekerni életveszélyes és,ahogy előttem is írták,inkább ki kéne tiltani őket, a saját érdekükben.

    "Az ilyen tudatlan közlekedési morállal rendelkező emberek követik el a hasonló életveszélyes szabálytalanságokat."

    Ehhez pedig csak annyit tennék hozzá,hogy a közlekedési morálom nem lehet tudatlan.
    A morál szó annyit jelent,hogy : erkölcs.
    Ami ugye nem lehet tudatlan.
    Remélem ma is tanultál valami újat, ami ugye soha sem szégyen! ;)

    Alias: Júzer error

Aktív témák