Keresés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Bagira01 #21384 üzenetére

    A Deuter Trans Alpine 25 táskáról csak elismerően tudok nyilatkozni, kivéve az árát :) Nagyon kényelmes használni, nyáron is eléggé szellős marad a hátrészen (az alumíniumkockás kialakítás nagyon jó távtartó), annyira, hogy hiába volt korábbról egy jó laptophátizsákom, ezzel járok munkába is, nem csak túrázni (a laptopot pont megtartja az ivótartály zsebe). Rengeteg zseb, jó minőségű anyagok, térképtartó zseb (ami nálam telefontartó), variálható kiosztás, esőhuzat, egyszerűen látszik, hogy átgondolták.

    Én ivórendszert később vettem bele, a két literes változatra esett a választás. Általában másfeles ásványvizet szoktam beletölteni sok órás bringázásra (és nem töltöm újra), és a kulacsot üresen pattintom fel a vázra (amit útközben szoktam meg- és újratölteni). Menetközben a tartályból iszom, megálláskor a kulacsból.

    Ha az általad linkelthez nem jár automatikusan az ivórendszer (az ára alapján erre tippelek), és szeretnél venni, akkor nem árt tudni, hogy a Source az OEM beszállító, és tőlük akár olcsóbban is hozzá tudsz jutni. Nyáron nagyon sokáig hűvös marad a tartályban az ital (kivéve a cső kilógó részét), télen sokáig meleg (kivéve a cső kilógó részét). Én így utólag téli rendszert vennék inkább, mert ott hőszigetelt a cső.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák