Keresés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz venember83 #11284 üzenetére

    Ki tudja, hátha eltévedsz :DDD Amúgy ott kizárólag pulzusmérőként lenne haszna.

    Használhatóságot tekintve a CAD mérő nem árt, mert akkor sebességmérésre nemcsak a GPS-t használja (így eléggé "darabos" a jel, láthatóan késik és nagy lépésekben ugrál, nem finoman), hanem a küllőmágnest is bevonja a számítgatásba. Magát a pedálfordulatszám-mérőt én nem használom, amióta egyszer majdnem elhagytam a mágnes a pedálról, azóta még nem került vissza.

    Nem érintőkijelzős túra GPS-ben - ha még kapható, akkor - az eTrex Vista HCx is jó, vagy egy jó árú Oregon 450-be sem rossz belenyúlni. Ránéztem a garmin.hu árait, ennél némileg barátságosabb árak rémlenek a múltból :(

    runner 125: a női vázak egy része lila és rózsaszín, messziről lerí róla, hogy a designernek a nőkről a tündibündi csillámpónik világa jutott eszébe. Normális gyártóknál ellenben meg nem mondod a festésről, hogy az valójában női modell, mert ott például a testfelépítésből adódó különbségekre mentek rá, mint nyereg, kormány, markolat, de ettől eltekintve a bringának normál kinézete van, maximum egy Miss (Ghost), WLS (Cube) vagy Myka (Specialized) felirat árulkodik.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák