Keresés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz szki #10025 üzenetére

    42C volt de cseréltem egy 1 1/8-os city contact-ra(ha jól tévedek). Korábban még linkeltem is.

    Szerk:
    Lehet, hogy máshol van normális szerviz, itt Kaposváron még nem találkoztam ilyennel. Van még 2, amit nem próbáltam, de nem is biztos, hogy szeretném.
    Még 2 szerszám kell és teljes lesz a készlet, egy racsni leszedő és egy hajtókar leszedő.
    Ebben a hónapban már nem fér bele a költségvetésbe.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • Xantomas

    őstag

    válasz szki #10025 üzenetére

    Ijj, na igen, 19-es felnire 25-ös gumi nagyon szűk. 17-esre lehet rakni, de már azon is necces.
    Nekem a 17-es felnikre volt anno 25-ös Zafiro rakva 8 bar-ra fújva, kb 2 napig, de miután 3x felütöttem egy nap alatt, csere lett 28-as conti touring plusra, meg contactra.
    Azóta 13-as felni van, és szépen elvannak rajta a 23-as outi gumik.

    Viszont vettem 23-as új rubena gumit, próbaképpen. 2000 Ft volt, van benne defektvédő, meg jó sűrű szövet. Érzetre nehezebb mint az előző Continental Super Sport, viszont annál keményebb is, remélem ez tartósságban is észrevehető lesz.
    Egyik futár ismerős ajánlotta, hogy újabban ezt használják, mert jóval olcsóbb, mint a többi, és a Rubena kezd felnőni a többi nagy gyártóhoz.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák