Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Sziasztok!

    Ma végre sikerült összetákolnom a paripát. Két kisebb-nagyobb gond azért természetesen beköszönt, ma éjjel mégse lesz tekerés.

    A nagyobbik: [1], [2]

    Meg lett húzva derekasan a hajtóműcsavar, 40N-ra lett belőve, de párszor azért elkattogott, rá lett húzva, na. Probléma a következő, nem fordul el a hajtókar, beleér a vázba vagy 2mm-t... Mondom ilyen nincs. Csak a hajtás oldalon, a baloldal rendben van! Le lett szedve, meg lett húzva 40N alatt, de így még elég sok volt benne, és így a képeken látható állapot áll fent 0,5-1mm hely van a kar és a láncvilla között. Éreztem, hogy itt nincs vége, lementem karikáztam párat, gyanúm beigazolódott, beleér tekerésnél, főleg nagyobb sebességnél. Ez baj. Mit tudok ezzel kezdni? :F

    Illetőleg érdekes, kicsit mintha 8-as lenne a tányérban, volt egy pici kilengése, amikor megtekertem még lánc nélkül, de nem csak a tányérnak, szerintem az egésznek. Kérdés, hogy a felrakásnál, a négyszögtengelyen van a bibi, vagy szar a hajtókar? Utóbbi csak nem... :U

    A kisebbik: [1]

    Vadi új Merida láncbontó, nem tudom hogy sikerült, de szétküldtem. Az egyik fog lepattant. Tudtam dolgozni vele a továbbiakban is, ehhez az 1 sebis rendszerhez jó. Kérdésem az, hogy a későbbiekben ennek látom majd hiányát vajon? Megpróbálhatom gariztatni, ebike-nál vettem, félek, hogy úgy se cserélnék ki. Kicsit bosszantó :(((

    Most már nagyon szeretnék bringázni :( Előre is köszi, ha tudtok segíteni!

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák