Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz rii #37567 üzenetére

    Ja sorry, kicsit más irányban gondolkodtam, azt gondoltam arra céloz. ;]

    Egyébként pedig 200 lumen teljesen elegendő ilyen városi 25-30 km/h-s tempóhoz is. :)

    Nagyon technikás és gyors 35 + km/h tempónak kell lennie, hogy kelljen 4-500 lumen, ennél feljebb viszont tök fölösleges gondolkodni fényerőben, mivel csak az akkuidőt szívja fölöslegesen kevesebb ideig fog működni.

    Egyébként nem tudom felfogni miféle agyament dolog villogóra állítani egy cree ledes atomágyút.
    1. a szem nem képes átvenni a gyors nagyon világos-nagyon sötét közötti váltakozást, így gyakorlatilag csak a villogást látod, az utat egyáltalán
    2. megvakulsz
    3. eszement szellemileg visszamaradottnak kell lennie annak, aki cree ledessel felnyomja MAX állásba 200+ lumenre és úgy megy villogó móddal.
    1. Ha eleve 200+ lumen, akkor az autós akkor is észre fogja veni, ha folyamatosan világít.
    2. Ha villog csak elvakítja saját magát, agresszívebb lesz a hülye villogástól és másoknak is gondot okoz, mert elvakítja a szembejövőt is.

    Van egy második megoldás:

    Venni 2000 HUF-ért egy hulladék occó AAA-val vagy AA-val működő első lámpát és azzal villoghat, senkit nem zavar.
    De az a baj sokan nem képesek gondolkodni, hogy az a 500 lumen villogó módban mennyire idegesítő és zavaró tud lenni.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák