Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz amargo #35669 üzenetére

    Nekem Cross-om van+kis virsli gumik vannak rajta,szóval nem járok sűrűn vele erdőben,aszfalton és sz@r köves kátyús utakon szoktam vele menni.
    Értem én,h ha teheti az ember nem ilyet fog venni,mer' van jobb,csak elmondtam,h azért nem olyan rossz,sőt.Még mindig kitartok mellette,h jó.Nekem tényleg jól ban van állítva,egyedül az első váltónak a fülét kell nagyon benyomni felfele váltáshoz,de ez is beállítás kérdése...
    Nem szoktam ütni vágni a gépet,de használom....és én ~75kg vagyok... ;) Szóval nem vagyok egy 45kg kis srác,aki alatt minden jól működik...
    Mi számít komolyabb emelkedőnek?Ha a 20% és sztem néha még annál is meredekebb aszfaltos emelkedő az,akkor elmondhatom,h engem vagyis inkább én fel tudom vinni különösebb gond nélkül...a tízen vhány emelkedőket naponta másszuk,a húszasokat csak kétnaponta ;] :N szóval nem egyszeri esetről beszélek.
    Aláírom,h ilyen emelkedőknél jól jönne ha terhelés mellett is jól lehetne váltani,de ezen kívül én meg vagyok vele elégedve.

Aktív témák