Aktív témák

  • Doki-HUN1978

    senior tag

    válasz ludsimon #27595 üzenetére

    A saját tapasztalatomat azért megosztom veled/veletek:
    Sosem felejtem el...

    14 éves voltam és a középiskolában volt egy srác, aki feltűnően ki volt gyúrva 15 éves létére.
    Jártam én is szorgalmasan a konditerembe, hogy olyan vállas legyek mint a srác.
    Ez így ment kb. 5 évig és azon kívül, hogy formásabb lettem és néhány kiló izom rám jött, semmi átütő nem történt és a srácot meg sem közelítettem.
    Olvasgattam a gyúrós könyveket és vásároltam a tömegnövelőket, de komoly változás nem történt.
    Nem értettem mit csinálok rosszul?!

    Aztán láttam nálam vékonyabb srácokat gomba módjára megnőni a termi edzések alkalmával.
    Hallottam ezekről a gyógyszerekről, amik "csodákat" műveltek, majd ki is próbáltam, és akkor esett le, hogy eddig fordítva ültem a moziban...
    Akkor jöttem rá, hogy mekkora átb@szás és színjáték az egész élsport és mekkora álszent az összes sportoló, aki reklámozza a vitaminokat, meg aminosavakat és egyebeket, mintha csak azoktól érte volna el az eredményeit.

    Ezzel persze nem buzdítani szeretnélek, csak szeretném ha tisztán látnád ezeket az általad "érdekes"-nek nevezett jelenségeket.

    36-38-hoz valóban nem kell doppingolni.

    [ Szerkesztve ]

    "A szórakozottság a zsenik erénye"

Aktív témák