Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz gabipaci #1052 üzenetére

    Hola!

    Lehet nem segítek semmit azzal, amit most leírok, de hátha ad valami kiindulási pontott :B .

    Nekem tavaly hónapokig csont ugyanilyen BSOD-okkal szállt el a gépem random módon. Kép megáll, hang beakad majd pár mp múlva újraindult. Nem tudom, hogy neked csak játék alatt csinálja-e ezt, de nálam 2D és 3D alatt is volt gondom. Nem biztos, hogy helyes a most következő gondolatmentem, de nálam az volt (nagy valószínűségel!!!) a gond, hogy a procim nem szerette a memóriámat(Tudtommal az AMD procikban a mem.vezérlő integláva van a prociba, ezért gondolom, hogy valamiért nem kedvelte). Ugyanaz a memória ugyanabban a lapban másik procival nem volt hónapokig semmi fagyás (utána lap csere volt). Konkértan a régi procim egy AMD Athlon 64 X2 4800+ volt (Brisbane G2) és egy Gigabyet GA-MA-770 DS3 rev.1.0 valamint 2 x 1 Gb Kinsgton KVRD2N5 2G/2K 800 Mhz DDR2. Nos ebbe volt annó proci csere. Egy AMD Athlon II X2 240 ment bele és azzal 0 azaz nulla fagyásom volt hónapkig (aztán, mint említettem lapcsere volt, de a memória maradt ugyanaz). Ja és a régi 4800+ egy Asrock lapban Kingmax memóriák mellett meg tökéletes volt.

    Szóval nem biztos, hogy valamennyit is segítettem, csak a hasonló tapasztalatom írtam le :B .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák