Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz DanielK #47895 üzenetére

    Szerintem ezzel nincs semmi baj, hiszen mindig is ez volt a szabály, ha mindenki így akarna átállni mint te összeomlana az egész Vodafone.

  • jozsi252

    veterán

    válasz DanielK #47895 üzenetére

    Ez a telenornál is így van pl. A hűséged még nem járt le, ezért nincsen lehetőséged rá hogy megkapd kedvezményes áron. Bár ezt én sem értem, mert ugye feljebb lehet váltani, és az már nagyobb csomagba esik. De szerintem amiatt van ez mert egy teljesen új csomagról van szó most a szolgáltatóknál. Mármint ami a 10k-s végtelen perc/sms csomagokat illeti.

    Közbe megnéztem a Voda oldalát és ez van.

    "Havidíj Készülék nélkül, 2 éves határozott idejű szerződéssel, e-Packkel " Mivel te nem rég hosszabbítottál szerződést, és emellett készüléket is vásároltál, ezért nem lehet sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz DanielK #47895 üzenetére

    Nekem is f@szom kivan a Vodával, 1 éves hűséggel 0, azaz 0Ft kedvezményt adnak az iPhone 5-re, amit még mindig 220k-ért árulnak... :U Normálisak ezek? 1 év hűséget írjak alá és kapjam meg drágábban a telót, mint függetlenül?! :U Nonszensz az egész...
    De volt egy másik korrekt húzásuk is pont a hetekben, anyám egyszercsak kapott egy SMS-t,h az előfizetése lejárt, 8napon belül váltson másikra, további infóért hívja a 1270-et. Apám nevén van az előfizu, fölhívja őket, persze fogalmuk sincs róla, mi lehet...Aztán persze kiderült,h aki a kezes volt a dolgozói előfizuhoz, az már nem vodás és ezt ilyen korrektül intézik,h azt mondják, 8napod van rá,h válts, miközben 5perc volt elintézni,h más legyen a kezes, aki jelenleg is Voda dolgozó... :W Mondjuk az is egy vicc,h ahogy megszűnsz voda alkalmazott lenni, még a dolgozói előfizudat is elveszik, ami az egyetlen kedvezmény a dolgozóknak, miközben a cég saját hálózatáról van szó, ráadásul a dolgozói előfizu bár elég kedvező, de flottában is kapsz hasonlóan jó előfizut, tehát tényleg nem értem az egész hozzáállást... :(((
    Bár legalább a SIM kártyámat ingyen kicserélték nanoSIMre, mert azt mondtam,h nem működik a mostani :DDD Meg se nézték, pedig ez vágva lett microSIMmé, csak adtak ingyen egyet, arra se volt egy szava se a csajnak, amikor mondtam,h nanot kérek, mert láttam,h microt hoz :DDD

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák