Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz Ragnar95 #47293 üzenetére

    Hát nem videót vágok, de lehetne azt is Nexuson, ezért nem is értem, hogy mi ez a nyomor asztali megoldáson. Nekem még a droid is korlátos, 5 bowsert használok más más célra a különböző tudásuk miatt. Idáig csak laptopaim voltak. Amit utáltam bennük, a hőtermelés, és a kétéves életciklus. A jövőben lesz egy tabletem a mobilitás miatt, de elsődleges eszköznek egy asztali miniPC-t választok. Ami erős, alacsony fogyasztású. Hozzá led monitor. Amit lehet kábelek nélkül oldanák meg. Fontos a jó konfigurálhatóság, de aztszem itt kompromisszumot kell kötnöm, mert nem szaladhat el a büdzsé.
    A munkámhoz nem kell erős gép, de nem akarok beleszaladni olyan szituba sem hogy ne tudjak esetleg filmeket vágni, stb. Az is fontos, hogy gond nélkül stabilan tudjon menni folyamatosan. Ezért fontos az alacsony fogyasztás. Maradok az i7-nél, hogy ne legyen gond a szoftveres fejlesztéssel a jövőben. Ha meglesz futtatok pár szintetikus tesztet. HD4000-el meg nincsenek nagy elvárásaim. Nem kell 60-120 pfs. Ha már elindul az adott játék az már jó. :D Van rajta hdmi.
    Még beszélek a bolttal skypeon. A többi hsz-t még csak most dolgozom fel agyban. :D

Új hozzászólás Aktív témák