Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz DanielK #68002 üzenetére

    "kezdetekkor az iosban még copy/paste sem volt. Idővel ez is kiforrja magát. Csak idő kell neki."
    Ez a legnagyobb kamu érv, amit valaha hallottam :U De az össze Android tulaj ezzel jött anno kb 4.0-ig, illetve az összes WP tulaj ezzel jön már évek óta...
    A felhasználót szerinted érdekli,h mekkora lemaradást kell behoznia egy rendszernek? :U Nem. Az érdekli,h a jelen pillanatban melyik rendszer mennyit nyújt számára, amiben a WP elég rendesen le van maradva.

    Amúgy ebből a hittérítésből azért van már szerintem mindenkinek elege, mert a 3nagy mobilos oprendszer 90%-ban ugyanazt tudja ma már és az a maradék 10% meg teljes mértékben felhasználófüggő,h melyik oprendszernél található meg legnagyobb mértékben....
    Számomra pl az iTunes használata, iCloud snyc és backup, AppStore nélkülözhetetlenek, így nem fogok a belátható jövőn belül váltani, mivel ezek egyik másik platformon sincsenek megoldva és valószínűleg nem is lesznek. Természetesen ez az én helyzetemből adódik,h számomra ezek ennyira fontosak, mivel minden eszközömön iOS/OSX fut, ezért nem is próbálok mást meggyőzni arról,h ezek miatt váltson iOSre...

    Ráadásul amiben nem veszi észre magát a legtöbb frissen váltó,h az iPhone OFFban próbálja meggyőzni arról az embereket,h miért váltsanak :U Ez kb olyan, mintha bemennél egy templomba és elkezdenéd a híveket győzködni arról,h miért ne legyenek hívők. Attól még,h egyetértenék elvben ezzel a tettel, az életben nem tenném meg, mert ez már konkrétan parasztság lenne, hiszen a saját környezetén belül mindenkit hagyni kell,h azt vallja, amit akar amíg azzal téged nem zavar...

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák