Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz radi8tor #183171 üzenetére

    Ez mind odáig igaz amíg csak 4-es 6-os tipliket fúrsz be.
    De ha egyszer szeretnél egy faláttörést, oda ütvefúró kell, ami SDS-es.

    Ezek az aksis gépek inkább csavarbehajtók és a fúrás is olyan hogy egy SDS-es szárat nem tudsz elkapatni a gyors tokmányban, össze vissza lötyög benne.

    Én csak úgy vagyok ezekkel az eszközökkel hogy egyszer kell megvenni a jobbat, egyszer fizeted ki érte azt az összeget és tényleg akár életed végéig jó lesz.

    Nálunk a villanykapcsoló és konnektor között mindenhol 10 centi rések vannak, szobafestés előtt sorolt szerelvényeket szoktam felrakni hogy egy keretben legyen a kapcsoló és a konnektor, sokkal esztétikusabb. [kép]

    Ez is olyan dolog hogy mikor megvettem a Makita-t eszem ágában nem volt ilyesmit csinálni vele, de mégis jó hogy van rá lehetőségem. Most azt le sem írom hogyha magadnak feltudod szerelvényezni a kiállásokat azzal mennyi pénzt tudsz megspórolni, szóval ez is levonható a gép számlájából és akár nullára is kijöhetsz vele. De például szennyvíz aknát is bontottam vele, tehát rengeteg mindent megtudsz oldani magadnak és én tényleg úgy gondolom hogy a gép ára megtérül.

Új hozzászólás Aktív témák