Aktív témák

  • GuguGuru

    tag

    válasz zack #8002 üzenetére

    Az iphone a legjobb telefon. Nem vagyok elfogult, csak mondom :DD legnagyobb platform, midnenki ide fog, sőt már most ide fejleszt. De szerintem várd meg a 3G s -t , Júl 9-ig.

    Attól viszont a háyninger kerülget, hogy feltételezve hogy ennyiért kapod a telókat, van kb. havi 15-20 ezres számlád, és még annak ellenére is vallod, nem lenne pénz a szoftverekre... közröhely. Mások is megveszik 100-150ért, de havi 30 $ nincs szoftverre...

    MErt addig értem a warezolást, amíg vki nem akar 100ezret kiadni egy Office +Vista-ra, hogy otthon megirjon pár doksit, de amikor az iphone-ra a legjobb játékok, alkalmazások sem haladják meg a 10-15 $os árat, de a legtöbb 3-5 $ körüli, akkor nevetséges, hogy egyesek még ezt sem hajlandóak kifizetni. Megint más, ha vki azért töri az iphone-t mert így jobban testre tudja szabni, de magéban a warezolás itt,ilyen korrekt árakka szerintem pofátlanság... :U :W :(

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Aktív témák