Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz sifarr #12599 üzenetére

    Azért nem jutott eszébe ez senkinek (akik a választ keresték), mert a fejekben bizonyos mértékig valóban kétféle számlacsomagként él a sima és a bankmonitoros ECO. És ezért bizonytalanok, hogy adott esetben hol keressenek egy információt.
    :F

    Óriási tévedésben vagy! Ugyanis azért nem jutott nekem pl. eszembe, mert biztosításról volt szó, és a biztosítási hirdetményekben néztem utána, és a leírásában, ahogy az ügyintézők is, (mert ez volt logikus) akik szintén nem találták! (bár nekik tudniuk kellett volna, hogy a 3 havi kedvezmény hol van leírva)

    Az ügyintézők is elmondták, hogy nem találnak egyetlen egy kedvezményre utaló sort sem a biztosítási hirdetményekben, és erre alapították a válaszukat.

    Vagyis semmi köze nem volt ahhoz, hogy ilyen ECO vagy olyan ECO, mert azt nézték meg, hogy egyáltalán van e kedvezmény leírva!
    Így ők, és én sem néztük meg "egyik" ECO hirdetményt sem, ahogy még rajtam kívül sokan nem nézték meg.

    Te régóta CIB-es vagy, te így találkozhattál már több esetben is vele a hirdetményekben..., persze nem biztos, csak így a logikus. Pont.

    Megjegyzem, hogy te folyamatosan olyanokat cáfolsz, amit én nem is írtam, pl. hogy ezért meg azért sem lesz külön hirdetménye a Bankm. ECO-nak... még jó, hogy leírtam, hogy csak az eltérést rögzítik külön hirdetményben!

    És tedd már meg, hogy nem "személyeskedsz" többet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák