Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Piftuka #31656 üzenetére

    A CIB Bank Online felületen én sem találtam WithKEY funkicó aktiválására semmit sem (nekem mondjuk már eleve aktív, lehet, hogy ezért nem). :(

    Az alkalmazás nyitó oldalán (tehát belépés előtt) Neked nincs olyan jobb oldalt lenn, hogy #WithKEY?

    Amennyiben van Neked is WithKEY a nyitó felületen, akkor még a mobilappban kell beállítani a fogaskerék beállítás menüben a Díjmentes értesítéseket a számlához, és a kártyához is, ha eddig ez nem volt.
    És akkor elvileg majd Push üzenetben érkezik az alkalmazásban az utalást jóváhagyó kód, vagy az alkalmazás nyitó felületén WithKEY kód generálással lehet jóváhagyni az utalást (de megjegyzem, hogy én sosem utaltam így, csakis appból).

    Ennél többet nem tudok most segíteni, mert nem látom, hogy mi aktív Neked, és mi nem.

    Szerk.: A CIB Oldala ezt írja:

    "A CIB Bank Online internetbankon
    A belépés ezen a csatornán is az alkalmazásba épített #withKEY token által generált jelszó használatával vagy push üzenet segítségével lehetséges.

    Átutalási megbízások és a mobilegyenleg-feltöltés aláírása:

    Ha ugyanazon az eszközön használja a CIB Bank Online-t, mint amelyen a CIB Bank Mobilalkalmazás is telepítve van, a tranzakciók jóváhagyása push üzenet segítségével történik.

    Ha más eszközön használja a CIB Bank Online-t, mint amelyen a CIB Bank Mobilalkalmazás is telepítve van, a jóváhagyás QR kód segítségével történik, az alábbi lépésekben:

    A tranzakció részleteinek megadása után az összegző képernyő Tovább gombjára kattintva megérkezik a megerősítés oldalra.
    Kövesse a képernyőn szereplő utasításokat:
    a CIB Bank Mobilalkalmazás nyitóképernyőjén található #withKEY funkcióba lépve válassza a QR kód beolvasása menüpontot!
    A CIB Bank Online felületén megjelenő QR kódot olvassa be az eszköz kamerájának segítségével!
    Majd hagyja jóvá a tranzakciót a CIB Bank Mobilalkalmazáson ujjlenyomattal vagy a PIN-kód megadását követően!
    "

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák