Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fandango

    veterán

    válasz kenwood #27799 üzenetére

    - miert nem jo a 23hz? ---> egyéni preferencia kérdése, engem rohadtul nem érdekel, a tévén csak filmet nézek, nem csinálok semmi mást. Egyébként is, csak a filmhez kell 23Hz, egyébként nem, szóval a lejátszó váltson frekit amikor teljes képernyőre vált, amikor meg ablakban van akkor váltson vissza 60Hz-re és problem solved.

    - Frissítsük vagy telepítsük a legújabb MPC-HC 64-bites (x64) verzióját -- valami olyat is lehetne ajanlani,aminek nem allt le a fejlesztese ---> nem állt le a fejlesztése, igaz nem úgy megy mint régen, de fejlesztik. A leglényegesebb része az LAV Filters amit szintén fejlesztenek, ez manuálisan frissíthető, ha van belőle újabb, nem kell megvárni amíg a program is frissül

    [ Szerkesztve ]

  • PuMbA

    titán

    válasz kenwood #27799 üzenetére

    Most épp VLC-zek, valamiért jobbnak tűnik vele a szájak mozgása és a hang kapcsolata, de hogy miért. Mivel évek óta MPC-HC-ztam, így simán feltűnik a különbség, azoknál a filmeknél, amiket jó sokszor láttam és úgy rögzült. MPC-HC-ban mindent alapértelmezettre állítok és akkor sem stimmel annyira, mint VLC-n. Pedig ez nem átkódolt cucc, hanem eredeti. MPC-BE-re lesz cserélve az MPC-HC szerintem.

    ""YCbCr 422-t vagy 420-át válasszunk és ezt a beállítást alkalmazva tudjuk kiválasztani a még szükséges 10 vagy 12 bites színmélységet." <--- nem artana kifejteni miert vagy-vagy ? mi a kulonbseg a ketto kozott? mi szol az egyik es masik mellett ?"

    Igazából mindegy, mert NVIDIA-n YCbrCr422-t tudsz kiválasztani 12 bittel általában, de AMD-n csak 10 bitet például.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák