Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz brownus #33808 üzenetére

    59k-ért vettem Beko mosogatógépet. (Ami nem mellesleg gyönyörűen mosogat és szárít) A+ energiaosztály.
    Ezt írtam róla az értékelésben: Spórolás minden szinten. De ezzel tökéletesen tisztában voltam. Papírvékony lemezek, pár dkg-os ajtó, vékonykák a kosár pálcái is. Kicsit retro, kicsit igénytelen, kicsit török, kicsit spórolós, de 59k-ért mit várunk? Ha elmegy 5évig, s a gari után romlik el, nyugodt szívvel fogom kidobni. 5 év után meg mindennap amit elmegy, ajándék lesz.

    Egyrészt nincs másik gyártó ami ennyi garival ennyiért ad gépet, másrészt pontosan tudom, hogy mi mindent spóroltak ki ennyi pénzért. Itt valóban a garancia intézése lehet a szűk keresztmetszet. Mert ha ez 1-1,5 hónapig tart, akkor az nagy szívás. Ellenkező esetben, ha gyorsak, pont nem érdekel, hogy cserés lesz gariban a szivattyú. Ami simán benne van a nagyobb márkák gépeiben is.

    Amúgy aki olcsón akar gépet venni, vagy használt prémiumot vesz és reménykedik, hogy minél később megy tönkre, vagy vesz egy sokgaris gépet kevés pénzért, és a gari után ajándéknak tekinti a napokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák