Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz xcbiker #1935 üzenetére

    Egy szavazat electroluxra, elvileg kell legyen hozzá alkatrész, mert ha jól tudom, itt gyártják, másrészt meg jó és nem drága. Egy cyclone XL-em van, nem vizes ugyan, de egy tartályba köpi a port, nem kell zsákkal vacakolni, no meg hepa szűrős, szóval porallergiásként ez az első porszívó, amivel tüsszögés nélkül tudok porszívózni. Kb. egy év használat tapasztalata. :)

    mod: Ja ami még tetszik, nem tudom, általános-e: fokozat nélkül tudom állítani a szívóerejét, a tartályában pedig van egy műanyag szűrő, ami miatt nem nyeli le a zacsikat meg elejtett és beszívott kis tárgyakat a motorig, hanem összegyűlnek benne egy külön rácsos részen, és ha fontosabb dolog, a porban turkálás nélkül egyszerűen ki lehet venni belőle.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • tsyl

    aktív tag

    válasz xcbiker #1935 üzenetére

    Jó magam is még a nyár végén Cyclone XL mellett döntötem. Nekünk egyr égi ETA tipusú porszívónk volt, ami ugyan működik mai napig is, de egyre nehezebb volt az utóbbi időben hozzá porzsákot szerezni és az ára is igen csak megugrott..Így a katalógusokat nézegetve jutottam én is erre a döntésre. Csak alá támaszani tudom a fentiekben leírtakat, nagyon úgy nézz ki, hogy jó választás volt. Hatalmas a tartálya és nagyon szépen dolgozik, egyszerű az ürítése és ami nekem nagyon lényeges volt nem kell porzsák után szaladgálnom:)
    Bár vannak hozzá extra kiegészítők amiket külön lehet megvásárolni (és a kissé húzós árában ezek nem tartozékok), de ettől függetlenül nem bántam meg nagyon elégedett vagyok vele.

    17 éve a PH-n....

Új hozzászólás Aktív témák