Új hozzászólás Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz pjen #76874 üzenetére

    Kisgyerekes családoknál közhely, hogy bárki megeheti a másik maradékát, a tejet, teát is kiiszom a gyerekéből, ha nem kell neki mind: magam után megiszom a kávét is, de mitől is lenne zsíros a szám a reggeli kávéhoz? A víz meg nem folyamatosan, hanem alkalomszerűen folyik, pl öblítésnél vagy kézmosásnál. A feleségem nincs rosszul a csetrestől, mert a mosogatás az én dolgom, max vizet enged valamihez ott néha. Ha nagyon meg akarnám ideologizálni, nem csoda, hogy minden fertőzést elkapunk, de semmi nem is taglóz le minket. Nincs semmi allergiánk vagy krónikus szarunk, a covid pedig úgy söpört végig rajtunk legalább 2 alkalommal, hogy csak egyikünk vette észre egyszer, mindenki ovizott meg jelenléti melózott végig. De persze nem ideologizálom meg, mert minek. Ha napi 3-szor iszunk egy pohárból szörpöt, az a pohár pár napig biztos jó még nálunk. Aki koszosnak érzi, az cserél, de rendszerint én lopom bele a mosásba, és akkor jön a bosszankodás, hogy elcsentem a poharat. De felejtős, hogy 5 ember minden alkalomra és italtípusra új poharat vesz ki, az nonszensz. Nálunk. Ivás után max egy kortynyi vízzel öblítés, aztán csá.

    [ Szerkesztve ]

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Új hozzászólás Aktív témák