Új hozzászólás Aktív témák

  • akyyy

    senior tag

    sziasztok.
    Mosogatógépet néznék ki, jelenleg egy ezer éves IDE 44 tipusu indesit van, de már nem nagyon tudom használni, hibát ír ki, nem megy végig a mosás, de amíg működött, akkor is hagyott némi kívánnivalót maga után, de hát már több mint 10 éves gép.
    Szerintem felesleges javítani, gombja sincs meg, meg törve is van itt ott :D MEgszolgálta az idejét, viszont nagyon meg szerettem a gépi mosást.

    Először egy Gorenje GS541D10W néztem ki, de elgondolkodtam, hogy talán kicsit többért, meg részletre, lehetne akár BOSCH is (először nem szerettem volna, mivel jómagam is az ő gyárukba dolgozom és kb. dolgozói gondolkodásmód, hogy saját márját nem veszünk, de igazából csak jókat olvasni róla) - megtetszett az okos vezérlés benne, hát csak 2021 van, na :DDD

    Itt is először egy SPS2IKI04E néztem ki, már majdnem meg is rendeltem, amikor észre vettem, hogy nincs maradék idő kijelzés. WTF? azt az indesit is tudta, úgyhogy lett belőle most egy BOSCH SMS4HVI31E tipus. Ez "kijelzősebb" is, van maradék idő, okos vezérlés, már csak az a kérdés, mennyire "jó" gép, vélemények vajon. ki szolgál-e majd ő is vagy 10 évet...

Új hozzászólás Aktív témák