Új hozzászólás Aktív témák

  • Bacusuz

    őstag

    válasz BBéci #50299 üzenetére

    Engedd meg, hogy megosszam véleményem és személyes tapasztalatim a témával kapcsolatban.

    Természetesen a Beko nem adja vissza azt a kifinomult igényességet mint az 5x annyiba kerülő termékek, de nálunk is van a családban egy sok éves no-frostos hűtő és semmi baja.

    De emellett van egy:
    -Gorenje mosógépünk W8544NI új ára 120 k sorolom: szíj zsírozás, szíjcsere, inverter motorcsere. Még jó hogy kibővítettem 5 évre a garit. Most is olyan hangja van mintha meg akarna állni.

    -ELUX mosogatógép ESI6501LOX új ára 100 k: pumpa és mellette pár alkatrész csere, mert konstrukcióhibás volt így többször áztatta a konyha padlóját.

    -ELUX hőszivattyús szárítógép EDH3988TDW új ára 225k: ajtó tömítés csere pár hónap után úgy fütyült azt hitem csapágyas.

    Szóval lassan én is elgondolkozom azon, hogy nem veszek drágán márkás gépet és tömök a mérnökök zsebébe egy csomó pénzt aki azon spekulál hogy lehetne minél rövidebb időre tervezni egy alkatrészt, hanem veszek alacsony árú elektromos gépet ha van sok garival.

    ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

Új hozzászólás Aktív témák