Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz szjoci #19722 üzenetére

    Már amúgy is gondoltam hogy felteszem ezt a kérdést, de most hogy te is megkérdezted duplán aktuális.

    Mondjuk most esik le én pollen allergiára gondoltam te meg por allergiát említettel na sebaj :) azon is segít ...

    Szóval van már régebb óta gondolkozom főleg így magas parlagfű koncentráció idején ( a feleségem nagyon durván szenved és én is érzékeny vagyok rá néha)

    Hogy kellene venni valami por ill pollen szűrőt, de olyat aminél nem kell szűrőket cserélgetni hanem csendben teszi a dolgát csak nekünk kell néha vizet cserélni vagy lemezt lemosni.

    ilyenkor az ember

    vagy vehet valami komolyabb légmosót
    (és itt elsősorban a szűrés por/pollen megkötést helyezem előtérbe a párásítással szemben)
    ezt találtam amire azt mondom leírás alapján hogy talán még meg is csinálja amit leírnak róla
    [légmosó]

    vagy esetleg egy komolyabb ionizátort (nem kínai vackot)
    [légtisztító inoizátor]

    érdekesség: [ ionizátor elmélet] itt azt írja a jóember hogy az Ózon termelődés miatt ő nem ajánlja, de megnéztem a linkelt gép certificat jat és ott az előállított ózon az határérték alatt van (azt nem tudom hogy azért mert nagyon ügyesek vagy mert nem olyan erős hatékony mint egy házi ionizátor)

    talán a légmosó tűnik biztonságosabbnak csak az se 2 forint ...

    szóval van valakinek tapasztalata valamelyik típusú eszközzel?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák