Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz pokerarcsuny #35495 üzenetére

    Nagyon fontos tényezőket , részleteket kihagytál, például azt, hogy hálószobában szeretnéd elhelyezni a hangrendszert vagy nappaliban?
    Nem mindegy, mert egy nappali akusztikáján és a kanapéd helyén tudsz változtatni, míg az ágy fix!

    Hová tudod elhelyezni a háttérsugárzókat? A hallgatási ponttal egy vonalba, vagy annál hátrébb?
    Van-e valami a falakon, különösen a mögötted lévőn?

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • #09634560

    törölt tag

    válasz pokerarcsuny #35495 üzenetére

    Ha 150 van és 400 lesz akkor van ötletem:
    erre repülj rá, ne engedd ek a kezedből. És megvan a hangfalad, amely egy jó erősitőt kiszolgál. Utánna vennék Pioneer vsx 922-őt. Ez már HD-ra alkalmas szett. Természetesen erősitőt is vehetsz hazsnáltan, ait javasolnék: Denon 380x, vagy Pioneer LX széria ami passzol hangban a hangfaladhoz. Nem irtad makkora szobába lesz de 20 nm-ig bőven jó Mélynyomó. Én ezt tenném először melynek egyetlen hátránya hogy hang csak az erősitő vétele után lehetséges, viszont HD-ra, zenére bőven alkalmas és marad 30 körüli kábelekre.
    Ha először hangot is szeretnél hallani akkor Javasolnék először erősitőt
    (egy fokkal jobb a Pioneertől, akár helyette is mehet) És ezt mellé. ajd ezt,vagy RTI a=-est, használtan.Center hozzá.. De mehet helyette dali Lektor pl. Mindezt hazsnáltan anak idején. ÍGy lenne addig is hangod..Lényeg hogy az 1. 150-ből meglegyen az erősitő és a két háttér (pl Mission MX -et láttam az is kapható és belefér az árba) utána két front és center mellé végül egyszer majd sub.
    Egybe szettről:
    ha veszel egyet és ezt a kettöt bele tudod kötni, (ritka) annak az a hátránya hogy későb már nehéz vagy lehetetlen bőviteni. Ha meg Onkyo-Denon szettet vennél azzal nem kapsz ugymond értékelhető hangot És a Mede8er és az St tudása "bennük marad" bármelyiknél döntesz.
    Még 1: pont nem diszkóba akarlak küldeni, sőt: Jobb erősitők és hangfalak pont jobban szólnak halkan, nem kell házat döngetni velük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák