Új hozzászólás Aktív témák

  • vizcsap

    tag

    Sziasztok!

    Megadta magát a nagyjából 20(de lehet több) éves AIWA 4.0-s Dolby Pro Logic erősítőm és vennék helyette valami csodamasinát.
    Nézegettem egybekészleteket(Onkyo HT-s4505, Denon DHT-1312XP), de nem tudom, hogy ha később vennék új hangszórókat akkor ezekben az erősítőkben van e elég szufla vagy csak ezekre az apró hangszórókra vannak méretezve.
    Illetve az a bajom ezekkel a csomagolt készletekkel, hogy a mostani hangszórókkal nagy bajom nincs, a frontok 3 utasok, gondolom minőségben jobbak a tenyérnyi szateliteknél amiket adnak hozzá. A két hátsót viszont biztos kidobnám mert azok borzasztóan "szólnak".... Tehát tök fölöslegesen vennék meg pár hangszórót.
    Viszont ha külön veszek erősítőt meg mondjuk 1-2 kiegészítő hangszórót akkor meg nem úszom meg olcsón.

    Ha tudnátok valamit ajánlani(akár készletet, akár külön erősítőt+hangszórókat) azt nagyon megköszönném! A keretet olyan 120-130-140 körülre lőttem be és nem szeretnék használtat dolgokat venni.
    (hajlandó vagyok kompromisszumokra hangminőség terén, ha kilépek a pro logic árnyékából valódi surround-ba, nekem már az is hatalmas előrelépés :))

    "To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

Új hozzászólás Aktív témák