Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rozso3

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alábbi probléma kapcsán szeretném a tanácsotokat kérni:
    Most raktam össze egy új PC konfigot és egyetlen alkatrészt tettem át a régi gépből egy ASUS Xonar DX/XD hangkártyát.
    Már az előző gépemnél is előfordult, hogy az egyik oldal (mindig ugyanaz) néha (heti 2-3 alkalommal) elnémult és csak egy PC újraindítás oldotta meg a problémát, ezt követően újra szólt mindkét oldal a 2.0-ás hangfalamon (Edifier R980T).

    Most a teljesen új gépben ugyan úgy viselkedik ez a hangkártya.
    Már nem garanciális.

    Mi lehet a gond szerintetek? Így, hogy az új gépben is hasonlóan viselkedik gondolom a hangkártya lesz a ludas a dologban.
    Kukázzam és vegyek egy újat vagy lehet ezzel kezdeni valamit?

    Konfigom: ASUS TUF GAMING B550-PLUS | AMD Ryzen 5 3600X 3.80GHz AM4 BOX | GIGABYTE GV-N166SGAMING OC-6GD GeForce GTX 1660 6GB GDDR6 Super Gaming OC PCIE | HyperX 16GB Fury DDR4 3600MHz CL17 KIT HX436C17FB3K2/16 | FSP Hydro GE 650W | ADATA 512GB XPG Gammix S11 Pro M.2 PCIe M.2 2280 AGAMMIXS11P-512GT-C | ASUS Xonar DX/XD hangkártya | THERMALTAKE Commander C36 TG ARGB fekete | THERMALTAKE Iris RGB fekete | SPIRIT OF GAMER Pro-K5 Magyar fekete | AOC CQ32G1 | Edifier R980T

    Tudom, hogy másik fórum témája de ha szerintetek vennem kéne egy újat akkor a fenti konfig ismeretében mit javasolnátok.
    Amire használom: zenehallgatás (klasszikus és jazz), és a gyereknek játékhoz (Fortnite, Apex , GTAV)

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák