Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Endruboy007 #1931 üzenetére

    Hali!

    ".szereték egy olyan dvd-t létrehozni, amivel be tudom bootolni és vissza tudom állítani rendszert!"

    1. Ebből adódóan nem kívánok kitérni a bootolható pendrive készítésre, nyílván ha csak kimásolsz egy ISO-t pendrivre, attól még az nem lesz bootolható(mintahogy egy dvd sem bootolható, ha csak úgy "simán" adatlemezként ráírod az ISO-t)
    2. Igen, valamilyen ISO(és egyéb lemezkép-kezelő) progira szükséged lesz, mivel korábban írták, hogy nem ultraiso-t használtak, hanem valami mást(igaz régi verziót) ezért nem sikerült megcsinálni a feladatot, míg Ultraiso-val meg simán
    3. Az az ISO fájl, amiről az előző HSZ-ben írtam, az a Paragon Drive Backup 9 Pro ISO fájl. Ezt írja ki, ha bootolható CD/DVD-t szeretnél készíteni. Viszont amit Te szeretnél, ahhoz arra van szükség, hogy ebbe az ISO fájlba "belemásold" a korábban lementett partíciód adatait. Ezt meg csak úgy lehet ahogy írtam korábban...
    Ezért kell a PDB ISO-ról egy másolatot készíteni, azt megnyitni Ultraiso-val, és a korábban linkelt módszer segítségével hozzáadni, a partíciómentést. Ezt a nagy ISO-t kell az Ultraiso-val kíírni. Ha így jársz el, akkor bootos is lesz a dvd, plussz rajt lesz a partíciómentés is egy azon lemezen

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák