Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz gyiku #1770 üzenetére

    Hali!

    Igen, sajnos rossz tapasztalatok miatt nem ajánlom senkinek a Norton Ghost-ot(legalábbis a 14-es verziót, amit használtam) Miért nem?

    1. Nem Free
    2. Külön Boot CD kell neki
    3. CD-ről való boot-kor gyakran kilép, mindenféle memória gondra hivatkozva
    4. Egyes Sata HDD-kel (AHCI módban) összeakad, megint csak nem indul el
    5. És eddig ez volt a legdurvább. Egy XP-ről készítettem vele mentést. Pár hónap múlva szóltak, hogy vissza kellene állítani a rendszert, mert úgy indul(azaz nem indul) az XP, hogy NEM TALÁL VALAMILYEN FÁJLT A SYSTEM32 KÖNYVTÁRBAN. Gondoltam nem gond, viszem a boot lemezt asztán kész. Hát nem így lett. Az NG 14 bootolás(cd-ről pesrsze) közben azt írta ki, hogy azért nem tud elindulni mert NEM TALÁL VALAMILYEN FÁJLT A SYSTEM32 KÖNYVTÁRBAN....áááááá :W
    Rakhattam újra mindent, na azóta nem foglalkozom vele...

    Amit javaslok az a Paragon Drive Backup, miért?

    1. Az express változat FREE(x86 és x64-hez külön változat)
    2. Saját maga létre tud hozni boot cd/DVD-t USB-t, stb
    3. nagyon egyszerű használni
    [link]

    Egy "hibával" találkoztam vele kapcsolatban, hogy ha BAD Sectort tartalmaz a menteni kívánt partició, akkor hibával leáll, és ezidág(bár nem sokat foglalkoztam vele mostanában) nem találtam olyan beállítást, ami figyelmen kívül hagyná a bad sector-t...

    A másik az Acronis True Image, sajnos ebben nem tudok free verzióról, illetve nem működik az általa létrehozott boot-os usb...
    [link]

    Tehát Paragon Drive Backup amit használok és javaslok(szerencsére viszonylag elég ritka a bad sectoros hdd)

    Fire.

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák