Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz fsb1000 #928 üzenetére

    Elég rendesen ki van már hegyezve a szemed erre a jelenségre. Úgy bámultam, hogy majd kifolyt a szemem de nem sikerült észrevennem 3:09-nél semmilyen akadást a 480-nál.

    Why don't you knock it off with them negative waves!

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz fsb1000 #928 üzenetére

    De sajnos 3.09-nél akad a GTX480! A new calicoban.

    Éppen ezt mondtam egy oldallal ezelőtt. Ezzel vigyázni kell, mert nem G80.

    A tesselációval kapcsolatban: Mint azt már tudjuk (HD2900XT óta), nem minden a nagy innováció, és az, hogy egy hardver milyen erős egy egy új fícsörben. A HD2900XT is sokszor gyorsabb volt a 8800GTX-től egy két dologban. Csak hogy a gond ott van, amikor a játékfejlesztők nem építik be, vagy csak nagyon kis mértékben használják egy-egy játékban ezeket a dolgokat.
    Erős a gyanúm, hogy ez a tesszelálás is ilyen lesz. Van, szép meg minden, csak éppen nem ez a legfontosabb.
    Emlékeim szerint, amikor tesszellált képeket mutogatott itt valaki a fórumon, sokan megjegyezték, hogy nem látnak különbséget a két kép között. Őszintén szólva én sem sokat láttam. Azok a júzerek ennek a topic-nak a lakói. Szóval nem kellene ezen a tesszelláláson ennyit lovagolni, ha nem érdekelt eddig senkit. Szerintem nem nagy durranás. :N

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz fsb1000 #928 üzenetére

    Olvasd el az első oldalt. Ott meglátod, hogy a GF100 ellenfele a Hemlock, csak egyszerűen képtelen vele versenyezni. Mivel ez egy technikai cikk, így nem a terméket hasonlítjuk a termékhez, ezért nincsenek árak benne.
    Lesz majd teszt is, ahol árkategóriához mérten termék a termék ellen verseny lesz.

    (#927) fsb1000: Ha megnézed a neten a fórumokat és a szavazásokat, akkor a nagy többség számára csalódás a Fermi.
    Én ennyit vártam. Ez nyilván nagyon kevés hat hónap késéssel, de nem tudok mit csinálni azzal, hogy az NV jobbak koncentrál a HPC és a prof. piacra. Majd talán a GF104. Az kisebb GPU lesz. Ami a GeForce GTX 470-480-at illeti. GeForce szinten nem jósolok nekik hosszú életet. Amint lesz GF104, jöhet a duplachipes kártya belőle. Gyorsabb és gazdaságosabb lehet a mostani GF100-ra épülő megoldásoknál. Nem mellesleg elfogadható mennyiségben lesz gyártható.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • rumkola

    veterán

    válasz fsb1000 #928 üzenetére

    Én már régóta nem olvasok nagyobb volumenü abu cikket, mert a technikai hablatyból semmit nem értek (és őszíntén szólva nem is érdekel ilyen szinten a dolog) a végszóját meg előre tudom sajnos. Fessel pl. összehasonlíthatatlan.
    Nagyon vigyázni kell vele, mert én is simán beszoptam az nv leszarja a pc-s játékosokat, ez nem gamerkártya stb. szöveget. Aztán nesze, kijött, és hozza az agyonhype-olt amd kártyáinak szintjét úgy hogy nem játékosoknak készült, tesszellációban meg rájuk dupláz (emlékszem mikor állóképeken bizonygatták, hogy mekkor májerság a tesszelláció, rendesen ezzel kampányoltak egyesek a ati kártyák mellett, most meg hirtelen nem érdekes mert úgysem használják kategória lett lol). Ez a fermi egy folyamat első cucca, és simán elképzelhetőnek tartom hogy ugyan akkora ugrás lesz pár féléven belül, mint az R600-hoz képest a cypress...
    az nem vitás, hogy a fermi drága és sokat fogyaszt, de messze nem olyan VÁLSÁGOS a helyzet, ahogy egyesek ezt itt bevízionálják és előadják
    a legnagyobb röhej viszont, hogy adatlapra nézve ezek 90%-a AMD felhasználó, vagy hogy is mondjam, az egész olyan, mintha csak valami önigazoló hadjárat lenne

    Itt látom most az utsó diplomatikus mondatot, gondolom az 5970 lesz az ellenfél. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák