Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    Sziasztok :)

    Csatlakozom a clubhoz, immáron egy MSI N480GTX Twin Frozr II tulajként! :DDD

    Ami vicces, h az előző módolható 6950/70 karimhoz képest brutál csendes és 70fok fölé alig ment..

    A húzáson pedig én magam is meglepődtem ,mivel alapfeszültségen egy 500as CTG táppal vitte a phenom 4es configot 3,800on.. :

    core voltage : 1025

    gpu clock:825

    Shader clock : 1650

    Memory clock : 2000 (x2) ergo 4000

    Nem nagyon néztem meg ,de ezek mennyire átlagos adatok? Másnak is sikerült fesz emelés nélkül hasonló tuning?

    Én feljebb nem is próbáltam, mert ezen a szinten is bőven beértem az előző 6970-es húzott karimat... :DD

    Tesztprogramok : 3D mark vantage (2011) -1280x1024 perfomance beállítások : 21500p gpu score!
    3D mark 2011-basic editon default : 5400p

    Írjatok nyugodtan véleményeket és saját tapasztalatokat. Mindent szívesen fogadok.

    köszi :R :R

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák