Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz G4NXST4 #920 üzenetére

    Szerintem lemaradtál valamiről.

    Abu85 cikkét, már Robi BALBOA is linkelte búcsúzójában: [link]
    Azt írta "sakk-matt"

    Erre én reagáltam: [link]
    a fermi "csúcskategóriában nem versenyeztethető", cikkidézetre írtam szakasztikusan:
    A tesztelők... egyenesen egy Asrock alaplapra integrált VGA-val alázzák majd le.

    Erre Te ezt írtad: [link]
    "Hát most jó nagy hülyeséget írtál mert igenis egy Asrock alap meg egy 5970 igenis veri GTX480 akármilyen alaplapon"

    /////////

    Tényleg ennyire nem követed a hozzászólásokat? Vagy csak fogást keresel a korábban kinyilvánított ellenszenved okán? Okosabban picit....
    Elhiszem, hogy keresed az alkalmat a beszólásra, ha fermiről van szó (hardcore ATI userként), de legalább próbáld elötte értelmezni hogy ki mit és miért írt.

    Abu85 cikkéről:
    Minden tiszteletem a széleskörű ismeretei miatt és hogy ezeket a fórumokban is közreadja, az egyszerű halandó userekkel is szóba áll, sok probléma megoldásában segít és információkat ad. RESPEKT!
    De kezdem azt hinni, hogy az Őt ért kritikák nem teljesen alaptalanok abban a tekintetetben, hogy kiegyensúllyozatlan véleményeket alkot, mikor ATI és NVIDIA termékeket hasonlít össze. És ez a kiegyensúllyozatlanság valamilyen formában megjelenik a cikkeiben esetleg a tesztjeiben is.

    Ha a mostani cikkét úgy olvastam volna el potenciális csúcsVGA vásárlóként, hogy elötte ne lett volna HD5870-em és nem tájékozódok, akárcsak a PH! fermis topikjait olvasgatva, akkor egyértelműen leteszek arról, hogy valaha is GTX470/480-at vegyek, és csakis ATI-s megoldásokat keresek.

    Nagy a szavak hatalma, és nagy a felelősége azoknak, akik élni tudnak vele!

    ATTENTION:
    Ne nyúlj a fermihez, mert megégeted magad! Mindenki visszaolvasható!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák