Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz fsb1000 #627 üzenetére

    3,2 milliárd tranzisztorból nem fogom megmondani, hogy melyik kell és melyik nem, de gondolhatod hogyha nem erre a szegmensre készült a kari (GPU,GPGPU) hanem HPC-re akkor olyan dolgok is kerültek bele amik nem kellenek csak oda, de ha nem hiszel nekem akkor nézz utánna jobban (ugyanis te akarsz Fermit, legalább tájékozódj mielőtt veszel valamit, járj utánna mit is veszel), de a legtutibb ha megkérdezed Abu-t ő majd biztos szívesen felvilágosít.

    (#623)G4NXST4: Nem úgy értettem, hogy még ezen túl menni még 2-3 hónapot, hanem úgy értettem, hogy ha ezzel a mostani stádiumban lévő Fermivel készen lettek volna kb akkor amikor az Ati a Cypress-el akkor megérte volna ezt nem kiadni és ráhúzni azt a 2-3 hónapot a fejlesztésre(amit fentebb írtam) és akkor egy nagyon ütős Gpu-val állhattak volna elő, de így most van egy jó cGPU-juk ami HPC szegmensben meg is állja a helyét, de GPU(játék) fronton már nem annyira.
    Magyarán nagyon rákoncentrálat a HPC-re és ennek mi ittuk meg a levét, ők meg jól megvannak a HPC-vel dől a della, de reméljük a feltupírozás jól sikerül és akkor jó lesz ez.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák