Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz VR6-Fan #386 üzenetére

    Valóban, 2005-ös markban eszméletlen kevés pontot kapok, viszont ha megnézem a 2006 sm 2.0 és sm3.0/HDR eredményeket, ugyanannyit kapok szinte(sőt HDR-ben többet is), mint a listában egyel felettem levő fórumtag, akinek X2 4600+ procija van!([link] Tehát nem a proci ennyire gyenge hozzá....emlékeztek még elit_hun Logout-os 7900GS tesztjére? ([link])
    Idézek belőle egy rövid mondatot: ''A 3Dmark 05 nevetségesen alacsony pontszámot adott valamiért (580/1560-on 6999 pont!)De olyan 8000 pont körül szoktat elérni alapon.'' (neki is egy 3.2es Intel Pentium-ja van)
    Hmm...nekem alapon minden, úgy ad 6990 pontot.Másnak egy 3200+-os Venice-vel alapon dob 8000 fölött...de nem is ez az érdekes, hanem az, hogy csak az első három tesztben kapok rosszabb FPS értékeket, a léghajós tesztben én is 42 FPS körül kapok, mint bárki más, athlon64-el.Na ha ezt a rejtélyt megoldja valaki, akkor nagyon hálás leszek neki.
    De mondjuk az is lehet hogy a 3d mark 2005-öt írták meg ennyire ''jól'' a Future Marknál...
    No valakinek lenne ötlete miért van ez nálam?Mert eléggé idegesít, hogy én vagyok a lista legalján :B

    [Szerkesztve]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Új hozzászólás Aktív témák