Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz inf3rno #39235 üzenetére

    csak folyadekban ment le barmi is + egy kis zsele (az is a higabb SIS sos karamell verzio Agony tanacsara,be is vallt)

    folyadek = BCAA,Vitargo,iso (higabb is es erosebb keveres is) + sotabletta (ez is kombinalt van benne mas is,direkt sportra van) koffeint nem toltam

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • Agony

    aktív tag

    válasz inf3rno #39235 üzenetére

    Végül a Lidl-be vettem valami 5x40 g-os csomagban lévő mixet. Igazából olyan diákcsemege féleség volt, csak mazsola helyett vörösáfonyával. Az első szakasz előtt nem ettem csak a reggelit 7 órakor (szintén Lidlből olivás stangli és mediterrán ciabatta), így ez leért fél10re, aztán minden szakasz között nyomtam egy ilyen mag keveréket meg egy banánt és teljesen rendben volt. Tomhoz hasonlóan ezen kívül nálam is csak BCAA+Glutamin ment meg ISO kb. végtelen mennyiségben. 12 fél literes üveggel kevertem be csak ezekből és a végére 1 maradt. :) A löttyök mellé ittam sima csapvizet, de így is csak este 9-re a benzinkúton akart távozni pár deci, az is valami izgalmas neon színben. Még vasárnap és ma is döntöttem magamba a vizet, de a testsúlyom semmit nem változott 70.8-al mentem, 70.7 voltam ma reggel.

    A SIS cuccokat viszont egyre jobban kedvelem. Simán egy szívásra kijön a tasakból, még az édes ízek se csömörek és nagyon híg állagúak, épphogy nem teljesen folyékonyak. Koffeinest mondjuk nem mertem nyomni, de az első szakasz kivételével minden szakasz végén megettem egyet 6 km-nél, így ha esetleg elfogytam volna a végére addigra felszívóik, ha meg nem akkor max a következő szakaszra jó lesz a szénhidrát. :P

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák