Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korcsi

    veterán

    válasz Zola007 #57045 üzenetére

    Nem rég rendeltem aliexpress-ről egy bluedio i6-ot, 18$ volt postával. "Sajnos" gyári hibás volt, fél óra alatt lemerült, néha csak zaj jött belőle, illetve ha ment a kijelző akkor is bírt "zörögni", sebaj refundoltam.
    Ha már így alakult szétszedtem, egy IS2020S van benne, utána nézve impresszívek a paraméterei, legalább is nem rosszak. Tanulmányozva a kütyüt, kiderült, hogy az egyik akku vezeték nincs rendesen meg forrasztva, ezt javítva még mindíg merült, a kijelző egyik oldala meg "izzott", végül is pénzbe nem került, és kijelző nélkül is használható. A kijelzőt eltávolítva minden probléma megoldódott, egész jó a hangja, bár lefele kicsit emel 20hz-en 4dB-et az 1KHz-es átvitelhez képest.

    Más:
    Mp4nation-től jár hirlevél, pár hete hirdették Brainwavs Jive fülest 22$-ért 28 helyett, már pár hete hallgatom, de nem vagyok nagy hozzáértő (Xears xe 200-at hallgattam az elmúlt 3 évben), hogy pontossan meg tudjam fogalmazni milyen, de érdekes, gyors mélyek jellemzik, részletes közepek és kicsit harsogó magas, amúgy elég neutrális a xears után.

    referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

Új hozzászólás Aktív témák