Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz IG55 #11904 üzenetére

    Ezek más gyártóknál adott esetben alapból megtalálhatóak, jellemzően az erős közép/felső kategóriában (pl. Etymotic). A triple flange szűri ki elvileg a legtöbb zajt, de minél hosszabb az adapter, annál jobban megváltoztatja a hangot. Direkt nem írom, hogy jobb/rosszabb, mert egyénfüggő, nekem pl. úgy nem tetszik (nagyobb a tér, de mintha elvesznének részletek, kicsit mesterségesnek is érzem úgy a teret, de ez valószínűleg zenei ízléstől is függ.) Szóval semmi boszorkányság, szimplán jobb szigetelés. A foam-ban nem látok semmi extrát, talán nagyobb valamivel, mint amit adnak hozzá, de az is elég nagy szerintem bárkinek. A foam-nak van a legfurcsább hangja szerintem. A triple flange elég nagy egyébként, kis fülhöz esélytelen, középtől felfelé lehet értelme, de nem mindenkinek fog bejönni, amit hall vele.

    bigmasterg:

    Az összes XR120PRO II -höz több dupla harangos gumit adnak, vagy csak nálad volt félrecsomagolva?

    Ezt majd megmondom, ha megjöttek :D Elvileg nem, de Thomasról van szó, bármi lehet :)

    TD100 II-m van, dap-ról, laptop kimenetről teljesen jó (), viszont voltam annyira perverz, hogy rádugjam a Lups Jr-ra. Így, rendes forrásból, erősítve, fejhallgatóhoz képest (senn és superlux után) sokkal jobban előjönnek a hiányosságai, korlátai.

    Nekem sajnos (bár nem hiányzik) nincs erősítőm, így nem tudok nyilatkozni, de sima kimenetről nem érzem rosszabbnak a Supynál, bár másképpen szól. Abszolút nem laid back, pedig a Supy is csak félúton van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák