Új hozzászólás Aktív témák

  • orrlyuk

    aktív tag

    No, emberek, megjött a MM-es PEAQ füles.

    Hát, nem szeretnék nagy szavakat használni, elég legyen annyi, hogy messze fölülmúlta az elképzeléseimet, részemről ez az év vétele.

    tudni kell, hogy Clip-en hallgatok, javarészt akusztikus zenét. Első kipróbálási körben Doug MacLeod (gitár+ének, "There's a Time", Reference Recordings), Armstrong&Ellington utolsó közös lemeze, ill. egy kamarezenekari mű.

    Nagyon nagy, percíz dinamika, jelentős hangerő-tartalékkal. Pontosan elhelyezett basszusok (ebben a műfajban nem érezni kevésnek, hallod a húrokat.)
    Igen szép, életközeli ének, széles színpad, nagy tér, de nem távolodik el annyira, ahogy én szeretném.

    Mostanában használok 1-2 olcsó IEM-et, Brainwavz R1 illetve 2 féle Buxton - vizet sem vihetnek neki, teljesen más kategória. A régi fém Xears hangjára emlékeztet leginkább, de annál lényegesen részletezőbbnek tűnik, és a jelek szerint bejáratás nélkül is sokat mutat.

    Az emlegetett Yamahát sokáig használtam, nem bírtam megszeretni - de >4K-t simán megér.

    ez a PEAQ viszont tízért is jó vétel volna, ennyiért meg már rendelem is a következőt...

    No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Új hozzászólás Aktív témák