Új hozzászólás Aktív témák

  • cryingdr4g0n

    aktív tag

    válasz bucsher #48584 üzenetére

    "Miközben látszólag nem nagyon"

    Látszólag. Ugye. Na akkor nézzük, miről beszélgetünk, mert úgy az igazi, nem?

    Ha a kolléga ennyire alaposan végigolvasta az idézett topik mind a 447 hozzászólását, mint ahogy én igen, akkor már azt is tudhatja, hogy két változata van ennek az IEM-nek, (az egyiket clear, a másikat red névvel illeti az egyik kritikus), az egyik kifejezetten szar (elmondása szerint), a másik az teljesen máshogy, korrektül szól (még szerinte is). No meg ugye az sem mindegy, hogy az össz. hsz. hány százaléka negatív/pozitív, ugye kollégák?

    Copyzni egyébként én is tudok ügyes kis kezemmel, pl. ezt:

    "in sound alone they outperformed all my gems.
    I currently own and it put to shame all these models…..in no particular order, just off my head.

    1. Soundmagic E10
    2. Soundmagic ES10
    3. Soundmagic PL30
    4. Soundmagic E30
    5. Soundmagic ES20
    6. Vsonic GR02 Bass Edition
    7. Vsonic GR99
    8. Meelectronics SP51
    9. Soundmagic ES18
    10. Monoprice 8320
    11. Philips SHE3580/90
    12. Senmai SM-E1014
    13. Senmai SM-E9106
    14. Moxpad X3
    15. XKDUN CK-700
    16. Razor PAX09
    17. Xiaomi Pistons 1.0, 2.0, 2.1, IF Edition
    18. Xiaomi Paperback Edition
    19. Shure SE215
    20. Sony MDR-EX083

    I still like all my IEM’s for their unique sound signatures, but these are currently my new number 1's.

    Finally, if you decide to get them, please keep in mind to burn, burn, burn -at least 60 hours or more to get the audiophile quality signature it provides. So, make sure not to judge there sound right out the box."

    De az egész vihar egy pohár vízben, nem fogok copy-paste versenyt tartani. És azt se képzelem, hogy most aztán megfogtam az Isten lábát ezzel a fülessel, és minden más szar. Csak fel szerettem volna hívni a topictársadalom figyelmét egy röhejesen olcsó IEM-re, ami esetleg alternatíva lehet valakinek, aki nem szán többet 10 dollárnál rá. Ennyi
    Ha esetleg még érdekel valakit, de tényleg csak akkor, leírom, hogy (szerintem) milyen az MEElec M11P-hez és a Monster Turbine-hoz képest, én ezekkel tudom összevetni hirtelen. De ha ezzel nem teszek hozzá semmit a topik fényéhez, akkor máris bekussolok. :R köszönöm a figyelmet.

    • Flies around shit - bees around honey •

Új hozzászólás Aktív témák