Új hozzászólás Aktív témák

  • rauschie

    senior tag

    Az előző kérdésemből végül egy Sennheiser CX 175 lett, itt egy gyorsteszt, hátha szemez valaki vele:

    Érzésre jól össze van rakva, szimmetrikus kábelezés, L dugó, nekem pont nem jön be egyik se, de ez ízlés dolga.
    Izoláció ok, négysávos út mellett sétálva vagy BKV-n közepes hangerőn már nem szűrődik be semmi érdemleges zaj, gondolom van jobb is, de ebben az ársávban nem tudom, mi az elvárás. 4/5
    Ergonómia: szerintem tök kényelmes, igaz, eddig nem sok IEM-el volt ilyen jellegű problémám, 5/5
    Hangzás:
    Basszus mennyiségre kicsit sok, de lehetne pontosabb, ütősebb, kissé főzelékes, hiányzik a legalja. 3.5/5
    Középtartomány mennyiségre ok, de nem túl tiszta, sem hidegnek sem melegnek nem mondanám, leginkább semmilyen. 3/5
    A magasak csak simán rosszak, de cserébe jó kevés van. 2/5
    Összességében ennyiért gondolom inkább tűrhető, mint rossz, a közép és a magas tartomány gyengesége együtt megöli a legtöbb éneket és hangszert, szóval inkább talán az uhn-tiss jellegű dolgok fekszenek neki. Hangban kb. a 820-as Lumiám gyári headsetjével érzem egy súlycsoportnak, összerakottságban viszont köröket ver rá.

    Mindent összevetve, ha tényleg el lehet hozni 6500-ért egy webshopból, ahogy az árösszehasonlító-oldalak mondják, és rendesen odaadják hozzá a két év gyártói garit, akkor vállalható vétel, figyelembe véve, hogy napi ~10 forintért van egy fülesem két évig, amit nem félek naponta 3x megsétáltatni a tömegközlekedésen, vihetem kocogni, ha mosáskor benne felejtem a gatyában az sem tragédia.

Új hozzászólás Aktív témák