Új hozzászólás Aktív témák

  • bmakszim

    senior tag

    Sziasztok!
    Nemrég tönkrement a CX400-II fülesem és elhatároztam, hogy itt az ideje kipróbálni, vmi teljesen mást. Múlthét szerda este meg is rendeltem a RE0-t közvetlenül a Head-Direct oldaláról. DHL tracking szerint tegnap 17:00 (szerintem helyi idő szerint) órakor még Hong-Kongban volt, ám ma délben csörgött a futár, hogy hol is van az utcánk pontosan. Azonnal rá is dugtam a 3GS-emre. Kicsit tartottam tőle, hogy halk lesz, de nagyjából hasonló hangerőn szól, mint a Sennheiserem szólt korábban. Első gondolatom az volt: "Hol kevés itt a basszus?!" Sok helyen olvastam, hogy keveslik, nos én egyáltalán nem, szerintem pont annyi van, amennyinek lennie kell. hozzá kell tenni, hogy a CX400-at, a híresen kevés basszust nyújtó iPhonenal is mélyelnyomó eq-val hallgattam. Kíváncsian várom, hogy pár napnyi járatás után, hogyan alakul a hangja, mert így "out-of-box" is szenzációs. Az összeszerelési minőség egyébként tényleg botrányos, a fémlap rajta nincs rendesen lecsiszolva, a jobboldali kábel meggyűrve, szal kínai, na, még a szaga is:) Egyébként ÁFÁ-t én is megúsztam, annyit fizettem, amennyit paypallal utalni kellett (89$).

Új hozzászólás Aktív témák