Új hozzászólás Aktív témák

  • mhorvat

    senior tag

    válasz inkubator #10788 üzenetére

    Valóban, a CX300-asnak és CX300 II-nek sokkal erőteljesebb alapjáraton a mély tartománya. Éppen ezért - ahogy említették is - inkább a disco/trance/house stílusokhoz ajánlott, melyekben sok a basszus, a tuc-tuc. Komolyzenéhez, jazz stílushoz például én kifejezetten nem ajánlanám. A CX400 II-nél a dobozon van ez a "nature sound" vagy milyen reklámszöveg. Ez a valóságban lefordítva azt jelenti, hogy nem olyan erőltetett a basszus, minden tartományban közel egyenletesen szól. Ez persze nem azt jelenti, hogy unalmasan is, mert szerintem igen kellemes hangzásvilága van, de meg kell említsem, nem is járt még a fülemben IE 6, vagy hasonló kategóriájú fülhallgató (pontosan azért, mert ismerve magam, onnantól már kevésnek érezném a CX400 II-t). Első IEM fülesnek egészen biztosan az egyik legjobb vétel a CX400 II, de a CX300 is, ha olyan stílusú zenét hallgat az ember, ami "megy hozzá". Ismerőseim közül akinek eddig csak sima fülbe "akasztható" fülese volt, kipróbálva az "agybadugóst" az volt a kérdése, hogy ez miért szól ilyen jól. Mert az IEM-re váltásnál majdnem mindenkinek leesik az álla és nem érti, hogy volt meg eddig a sima fülessel. :K

    Burn In, vagyis bejáratás téma volt korábban kérdés, nem is egyszer, illetve PÜ formájában is rendszeresen kerestek meg a témában (látván CX400 II-es blogbejegyzésem), így írtam egy cikket róla, minden gyakori kérdéssel és persze válaszaikkal együtt: [link]

    :R

Új hozzászólás Aktív témák