Keresés

Aktív témák

  • talpalavalo

    aktív tag

    No akkor én is leírom a véleményem:
    Először is Vettelt már azért megbüntettem volna ahogy kivágott a boxba mikor megtudta hogy bent a safety car, az nem volt valami szabályos, ha meg nincs rá szabály kéne csinálni mert pont olyan esetek történhetnek utána mint az ominózus Kubica precedens...
    Rosberg vagyis a csapata szintén megérdemelt volna egy büntetést, tekintve hogy ha olyan bénák a szerelők hogy egy kereket nem tudnak feltenni ezzel balesetet okozva... tehát ha Kubicánál jogos volt a büntetés akkor Rosbergnél is annak kellett volna lennie, de én mondjuk nem a versenyzőt hanem a csapatot büntettem volna egy elég komoly pénzbírsággal, hogy figyeljenek oda kit alkalmaznak mert ez egyértelműen nem a sofőr hibája volt!!!
    A vettel tényleges büntetésén nincs mit beszélni, bealudt, nem aludt, feltartotta alonsot, vagy sem lényegtelen a szabályzat tisztán kimondja, hogy max 4 kocsinyi, ez 10 volt, innentől egyértelmű volt a büntetés! Hogy miért tette meg már csak másodlagos, aki neki szurkol az azt mondja hogy bealudt aki meg nem vagy ferráris az meg azt mondja hogy direkt volt... Ezt se tudjuk már meg.

    És a Schumaher precedens, na ez már sokkal érdekesebb volt... Személy szerint nem szeretem, de a tudását tapasztalatát elismerem, de most komolyan értem hogy harcol meg minden de sokkal gyorsabb volt Barrichello, és várható volt hogy le fogja előzni, ez amit meg csinált elsősorban balesetveszélyes de nagyon, másodsorban pedig totálisan sportszerűtlen.. ÉS itt most nem arról van szó, hogy de ő a Schumi vagy az az egy pont is pont hanem hogy ez nagyon nem volt fair. Itt 300-as tempórol beszélünk és ne mgumifalról, hanem betonról, a saját a Barrichello és a nézők életét is veszélyeztette ezzel a mozdulatával! Abszolute jogos a kiszabott büntetés szerintem, értem hogy akkor már elkezdett behúzodni, de kétlem hogy annyira bement volna ha barrichello nincs ott, várható volt hogy az autó erőfölényéből kifolyólag körbe tudná autózni ezt a Suminak is tudnia kellett!!! Annyira hülye egyszerűen nem lehet hogy ennyit ne lásson be! Egy legendától nem ezt vártam...

  • talpalavalo

    aktív tag

    Szerintem is egy sima csavarás tesztel megállapítható lenne a szárny terhelésre adott válasza, elvégre a szél is csak egy erőhatás ami éri és azt vizsgálják arra hogy reagál, például, vízben valami folyószerűségben ugyanez vizsgálhatóbb lenne és nem kéne olyan őrült nagy szélcsatornát felállítani plusz nem is kéne akkora sebességgel keringetni a levegőt mert ugyebár a víz fajsúlya sokkal nehezebb. Persze ez nem végleges megoldás. Egyébként szerintem már az is para hogy ezt elárulták, hogy vizsgálat lesz, hisz biztosan tudják, hogy ha valami a szárnnyal olyan mint ami nem megengedett legyártanak egy másikat és kész... Azt mutatják meg közben meg a megpreparáltal zúznak a pályán... Ennyi...
    Egyébként meg gyulus hatalmas arc, de nem palik kell mellé, mert palik kb röhejes ergó komikusnak jó lenne van is tapasztalata nem mondom hogy nem, de a szeme már bizony csalóka, és talán kicsit eréjesnek meg nagyképűnek tartom oda... és azt sem mondhatnánk hogy elfogult márpedig egy kommentátornak illene annak lennie .)

Aktív témák