Keresés

Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz talpalavalo #18221 üzenetére

    - szabályos volt ahogy kiment a boxba... ha jól rémlik Hamilton ment már oda a füvön át is... az is szép látvány volt, de ettől még szabályos. Kicsit nehéz ott valakinek nekimenni, max ha az előtte lévő még szabályosan ment ki, és esetleg lassított, de azt meg látja.

    - Nem megérdemelte volna a Mercedes, hanem meg is kapta a pénzbüntetést. (mondjuk én nem büntettem volna ezért... egy kereket rosszul fel lehet rakni, és elég büntetés érte amennyit a versenyző veszít vele)

    - "sokkal gyorsabb volt Barrichello, és várható volt hogy le fogja előzni" ...és akkor ne védekezzen, hanem engedje el?

    - "Itt 300-as tempórol beszélünk és nem gumifalról, hanem betonról, a saját a Barrichello és a nézők életét is veszélyeztette ezzel a mozdulatával! " A nézőkét nem veszélyeztette, igencsak messze voltak onnan. Annyi hely meg volt, hogy Barrichello ne menjen a falnak... ha egy ilyet nem tud megcsinálni, akkor nem az F1-be való, hanem max az utcára. (de mint látható simán meg is csinálta) Más lenne, ha hirtelen rántja rá a kormányt, de nem ez történt. Már több mint a pálya felét megtette a fal felé, mire Barrichello bement oda... tudnia kellett mit vállal ezzel. Simán választhatta volna akkor még a másik oldalt, amit MS nem zárhatott volna már le... persze ott nem fékezi ki a végén...

  • attisx

    addikt

    válasz talpalavalo #18492 üzenetére

    Engem a mi Gyulánkban leginkább a folyamatos "egyeNlőrézése" zavar, igazán elmehetne egy beszédtanárhoz, ha már a médiában dolgozik.

    Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Aktív témák