Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Viktor77 #448 üzenetére

    Több helyen is megy ez téma, kikerült a youtube-ra is:
    [link]

    Engem spec. nem annyira zavar, Hamilton kiesése jobban, Alonso esete meg még annál is jobban (mármint ami a kiállásánál történt)..ezen magam is meglepődtem hiszen Hamilton drukker vagyok :D
    De ALonso nagyot ment, és volt egy, csak pillanatra bevágott felételen megmutatott, győnyőrű mentése az Eau Rouge kivezetésén.

    Na de visszatérve, szvsz(!) ha a fehér vonalon (ami a pályát határolja) kivűl sóder van, akkor Kimi elfordul a Toyota mögött és más sorrendben érkeznek az Eau Rouge-ba.
    ...és nem tették ki, a Brawn-nál még lehet látni hogy fordult volna, de inkább ő is kimenekült. Viszont a két Ferrari habozás nélkül ment ki a fehér vonalon kivűlre.
    Szal megint mondom, ha sóder van a pályán kivűl akkor Kimi befordul ahogy kell, nem csúszott meg, nem lökték ki...egyszerűen azért ment arra mert megtehette és jobbnak ítélte mint lelassulni.
    Én inkább a 'bukóteret' hibáztatom (kigyorsítási szakaszon én csak problémának látom ahogy ennél az esetnél is), nekem kapásból Hockenheim első kanyarja ugrott be, ott mentek ki a DTM-ben(is) a fehér vonalon kivűl négykerékkel hasonlóan.

Aktív témák