Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Motion_Blur #24748 üzenetére

    Áh, ez rosszabb mint amire számítani lehetett. :( Igazából nem tudom, de Vettel az utcsó körében nem használta a kers -t? Az RBR Vettel -el verhetetlen, legalábbis IM-en biztos. Nem tudom mit sírnak az egyenesek miatt. Webber szánalom, nem tudom mit akar. Ugyan azzal az autóval nem tud produkálni.
    A Meki nagy meglepetés, nem vicceltek amikor fejlődésről beszéltek. Nem is értem, hogy ezt hogy sikerült összehozni. Bár Button elég vérszegény, Hamilton kitaposta a belét.

    A Ferrari meg számomra hatalmas csalódás. Annyi teszt km után, ilyen eredmények után ilyen lassú autót készíteni?! Nem is értem mit akarnak, és mire gondoltak. Lehetett látni, hogy Alonso szenved az autóval. A Meki egy pár napos konstrukcióval sokkal gyorsabb. És itt térnék ki Massa -ra... Remélem idén meg sem fordul a vezetők fejében, hogy beengedjék Alonso elé. Béna, lassú...nincs is jelző rá. Pont ugyanakkora égés, mint amit Webber művelt.

    D.Orion: Nem igaz. Minél jobban tapad, annál kevesebbet csúszkál. Tehát jobban kíméli a gumit. ;)

    Thom!: Ezt honnan szedted?

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Aktív témák