Új hozzászólás Aktív témák

  • dédé1

    újonc

    üdv mindenkinek.No csak most röviden annyit szeretnék írni minden Cnc és aki az akara lenni hogy nem ártana éppen ha meg tanulnánk angolul vagy németül beszélni és akkor kicsit könnyebben lehet nézelődni a kinti meókkal kapcsolatba www.euwork.hu/ sok mindent leírnak ezen az oldalon de mindenkinek magának kell boldogulnia odakint mert senkinek nem fogják a kezét.Hollandiába vagy Dániába vagy ahova kell a szakember.Én épp most angol tanfolyamra készülök és menetközbe félre teszem a pénzt,hogy legen egy kis lóvém ha kimegyek akkor indulásnak ne 100 euróval menjek..menjen az ember.Nem rég voltam kint a finneknél.Ott nagyon jól éreztem magam de sajna el kellett jönnöm mert a cégnél is meg torpant a megrendelés és így az únios melósoknak kellett a munkaviszonyát megszüntetni aztán a hazaiakból lehetett kényszer szabira elküldeni embereket.egyedi gyártás siemens vezérlés minden féle tengely marás fogazás kissebb nagyobb darabok,nem idegeskednek h látják hogy nem megy akkor segítenek,akár többen is és nem baszogatnak hogy ha ott vagy a gép mellett és az megy te meg nézelődöl meg szöszmötölsz vagy ki mész cigizni.A lényeg
    menjen a meló.Ha kell valami akkor meg szólni kell hogy nincs és elő keresik hogy merre van akár szerszám vagy egyéb eszköz a melóhoz.Kissebb darabok kb olyan 2 órát mentek a nagyobbakk meg fél napot.A vezérlésbe át lehetett állítani a nyelvezetet s egyből könnyebb volt dolgozni meg a hia üziket korrigálni.Ja a cégnél bent az öltözőbe szanu lehetőség volt és annyit használtad (persze meló után) amennyit akartad.Szal én inkább kimegyek máshová élni mint itt maradjak.mindenkinek sok sikert.

Új hozzászólás Aktív témák