Aktív témák

  • mondomén

    őstag

    válasz Viszlát #43304 üzenetére

    Neked kétség kívül jobban átjött a dolog.:)
    Mindez szép és jó, de ahhoz, hogy ez működjön normális színészek kellenek. Olyan színészek akik hitelesen tudják hozni mindazt amit leírtál. Miközben olvastam az írásod, az ugrott be, hogy igen, így kellett volna kinézzen. A szereplők miatt az egész egy buta paródiának tűnik. Én egy percét sem tudom komolyan venni. (Mikor a csaj résnyire nyitott szájjal, ostobán pislog csak arra tudok gondolni, hogy takarodj már!)
    Azért jó, hogy van akinek ennyire tetszik és ilyen értékeket is észre vesz benne. Viszont az is biztos, hogy kevesen "látják" így a filmet. Nem csak utálni lehet divatból, felszínes indokok alapján, sok ember azt sem tudja miért szereti a sorozatot. Elég nekik annyi, hogy úú negyedik rész, újra Jacob és Edward fúúú de jó. Így tudom elképzelni a dolgot: 'Szerintem nagyon jó volt a film. Szép volt az esküvő és a nászút is nagyon tetszett, az a sziget nagyon romantikus volt ám. Jaj szegény Bella, nagyon megviselte a terhesség, de szerencsére Jacob megint levette a pólóját, szóval minden rendben lett végül.' :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák