Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Pitterix #24082 üzenetére

    igen...épp ma este
    ezt az ótvar date night-ot kezdtük el megint, immáron harmadjára, de most már feladtam. annyira szar az a film, h nem igaz. sajnálom, mert vártam, ilyen jobbfajta, asszonypajtással együtt nézős filmnek tartottam, dehát ez kritikán aluli. nem is néztük végig. valami egy óránál, amikor akikhez betörnek, elkezdenek pofázni meg vitatkozni egymás között a semmiről, a vicceses szánalmas magyar szinkronnal megtetézve, kapcsoltam kifele
    na mindegy
    beraktam utánna inkább a fogd a pénzt és fuss-t -Adró azt sem láttam még-, hogy legalább nevessünk egy jót..
    ezek az uj filmek egyre trébbek, sajnos ki kell mondani.
    Két variáció áll fennt, általában. Vagy ultragagyi, ultragagyi szinkronnal, vagy nem gagyi, akarna szólni is valamiről, találnak hozzá jobb színészeket is, de akkor meg iszonyatosan könnyen átbillen a mérleg nyelve és átmegy unalmas, vontatottba.. lásd a multkor a brooklyn finestet, ami egy dögunalom, akárki akármit mond. pedig, elvileg, az is egy jobb film akarna lenni

    ja, aztán persze ott van még a jollyjoker harmadik szituácio, amikor egy cgi-al és tüzijátékkal teletüzdelt popcornmozira ülsz be, de az meg...
    nehéz meglelni a jó filemt, legalábbis nekem mostmár egyre nehezebb
    mostanában a 80-as, vagy inkább a 90-es évekbeli filmeket nézegetem, azok rendben voltak. volt története, volt egy eleje, volt egy közepe és egy vége, nem az volt, hogy elkezded nézni, és olvasod, olvasod, és csak kérdezed hogy most mi a fasz van, miről ugatnak ezek?... meg hogy, most akarod ezt egyáltalán nézni?
    ott volt a multkor az élni és meghalni L.A-ben, szuper kis film volt, történetszállal, jó sráccal benne, a végén iszonyatoo álleeséssel, mai napig szivesen gondolok vissza rá

    persze, lehetek olyan is, mint integra, vagy sokan mások, hogy odaadással élvezek egy régi, kiöregedett akciósztár egy záróra előtti erőfeszítését, csak mert vicces meg jópofa
    persze, jópofa volt, abszolut végignézhető, nem unalmas,pörgős, dehát..... : ) arra meg annyira nem gondolsz aztán vissza hetekkel..napokkal vissza sem úgy, hogy jajj..az milyen jó kis film volt. nem marad meg benned sem a zenéje, sem a története.. egyszeri game
    ..és, a visszajelzéseket elnézve, ugy látszik, ez lesz az egyik ütőkártyája mégis, a mai hálivúdnak

    na mindegy, elgondolkoztam kicsit
    azért Megannal jo volt megint indítani a napot
    :D de azért a kis kedvencem még mindig ez. itt, őt, bármikor. bárhányszor.

Aktív témák